ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

1 września uczniowie i nauczyciele naszej placówki rozpoczęli następny rok pracy. Pani dyrektor przywitała wszystkich przybyłych na uroczystym apelu.

Powitanie Uczniów, Rodziców, Pracowników…, serdeczne życzenia, spotkania w klasach, śmiech i radość z ponownego spotkania i już… kolejny rok szkolny rozpoczęty. Oczywiście w tym szczególnym dla wszystkich czasie, nie zabrakło przypomnienia obowiązujących zasad reżimu sanitarnego, byśmy szczęśliwie i w dobrym zdrowiu mogli przez kolejne 10 miesięcy cieszyć się wzajemną obecnością.

Nowy rok szkolny to dla każdego ucznia okazja do poznania nowych kolegów, nawiązania przyjaźni, ale przede wszystkim to czas zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, nauki i rehabilitacji oraz ciekawego spędzania czasu.