Pola Nadziei 2023 XXVI edycja

07 maja nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w akcji Pola Nadziei. Kwestowali przy kościele parafialnym pod wezwaniem św. Marcina oraz przy kościele filialnym w Kośminie na rzecz Fundacji  „Wrocławskie Hospicjum dla dzieci”. Za składane datki dziękowali, wręczając  balony, ulotki oraz własnoręcznie wykonane żonkile.                         Dzięki zaangażowaniu podopiecznych placówki  oraz ofiarności mieszkańców Piławy Górnej zebrano kwotę 2454,85 zł. Pieniądze przekazano na konto fundacji.                   Dziękujemy wszystkim za wsparcie hospicjum.

Rowerowy tor przeszkód

W czwartek, 11 maja 2023 w naszej placówce odbył się rowerowy tor przeszkód. Dzieci pokonywały trasę na rowerze, albo na hulajnodze. Oczywiście pamiętaliśmy o zasadach bezpieczeństwa. Po rywalizacji  przypominaliśmy sobie zasady RKO.

Nasi zwycięzcy w kategorii Junior:

I miejsce – Marcel Nowak

II miejsce – Tomasz Cemka Wojewoda

III miejsce – Michał Wachowiak

W kategorii Open:

I miejsce – Amanda Wachowiak

II miejsce – Oliwier Machij

III miejsce – Arkadiusz Pituła

Była piękna pogoda i wspaniała atmosfera. Zwycięzcy otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy słodki upominek.

Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy za rok.