WYCIECZKA DO KRAKOWA – „SZLAKIEM POLSKICH MIAST”

W ramach projektu „Szlakiem Miast Polskich”, uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej, 15 marca 2018 roku uczestniczyli w wycieczce do Krakowa,  dawnej stolicy Polski. Podczas pobytu w Krakowie uczniowie złożyli  wizytę w Żywym Muzeum Obwarzanka. W czasie pokazu poznali wszystkie sekrety obwarzanka krakowskiego, historię oraz unikatowy proces produkcji,…Continue reading WYCIECZKA DO KRAKOWA – „SZLAKIEM POLSKICH MIAST”

RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ

Po raz trzeci bierzemy udział w Ogólnopolskim Konkursie „Ratujemy i uczymy ratować” organizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z uczniami szkoły podstawowej przygotowaliśmy plakat konkursowy: „ŁAŃCUCH PRZEŻYCIA” Trzymajcie za nas kciuki!!!