TAKI DZIEŃ SIĘ ZDARZA RAZ…

Dnia 22.03.2018 roku uczniowie z naszej placówki wzięli udział w zamkniętym treningu Reprezentacji Polski w piłce nożnej, przed meczem Polska-Nigeria. Było to pierwsze z trzech spotkań towarzyskich polskiej drużyny przed mundialem w Rosji. Głównym celem wyjazdu do Wrocławia, gdzie odbywało się zgrupowanie biało-czerwonych było spotkanie z kapitanem drużyny Robertem Lewandowskim. Uczniowie przygotowali niespodziankę dla swojego idola: własnoręcznie wykonaną brylantową piłkę (najwyższe odznaczenie piłkarskie to złota piłka). Pan Robert bardzo ucieszył się z prezentu, przybił dzieciom piątki i rozdał autografy. To jednak nie był koniec atrakcji. Udało nam się zdobyć autograf trenera Reprezentacji Polski Adama Nawałki, bramkarza Łukasza Fabiańskiego i piłkarza Krzysztofa Mączyńskiego. Droga powrotna do placówki minęła nam bardzo wesoło: ćwiczyliśmy przyśpiewki kibica na mecz Polska-Nigeria. Po dniu pełnym wrażeń, z fotografią pana Roberta na poduszce uczniowie położyli się spać. Każde marzenie jest piękne, ale najpiękniejsze jest to spełnione. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zrealizować kolejne marzenie naszych podopiecznych.