ZABAWA KARNAWAŁOWA „BAWIMY SIĘ ZDROWO I KOLOROWO”

Dnia 04.02.2021 roku w klasie I-III Spuz odbył się bal karnawałowy pod hasłem „Bawimy się zdrowo i kolorowo”. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Tego dnia sala klasowa zamieniła się w salę balową, przyozdobioną w owoce i warzywa, balony z cudnymi kokardami    oraz złotą kurtynę. Uczniowie byli przebrani w kolorowe stroje nawiązujące do owoców i warzyw. Wszyscy przy  dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. Zabawa była urozmaicona ciekawymi konkursami, takimi jak: taniec z balonem, sałatka owocowa, konkurs na najlepiej tańczącą parę, koła jabłkowe, pomidorowe, truskawkowe. Podczas balu każdy mógł posilić się zdrowymi przekąskami.

Była również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w warzywno – owocowej fotobudce.