CAPPUCCINO I HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA

Wszyscy kochamy nasze babcie i dziadków, ale są wśród nich osoby samotne i opuszczone, które przebywają w domach opieki. Nasi uczniowie nigdy o nich nie zapominają. Jak każdego roku Szkolny Klub Wolontariatu Dobre Duszki zorganizował akcję z okazji Dnia Babci i Dziadka dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niemczy. Tym razem, postanowiliśmy umilić naszym zaprzyjaźnionym Dziadkom i Babciom zimowe popołudnia i zbieraliśmy herbaty o wielu smakach oraz pachnące cappuccino. Dokładnie 21 stycznia wyruszyliśmy z darami do Niemczy. Podopieczni DPS-u ślicznie nam dziękowali machając z okien. Paczki przekazaliśmy na ręce pań terapeutek, ponieważ ze względu na pandemię koronawirusa nie mogliśmy wręczyć darów osobiście. O naszych Babciach i Dziadkach też pamiętaliśmy – dla nich wykonaliśmy piękne laurki i drobne upominki.