BO W NAS JEST DUSZA WOLONTARIUSZA !!!

Dnia 5 grudnia obchodzony jest na całym świecie Dzień Wolontariusza. Z tej okazji cała społeczność naszej szkoły podziękowała uczniom ze Szkolnego Klubu Wolontariatu DOBRE DUSZKI gromkimi brawami. Najbardziej zaangażowani wolontariusze : Danuta Pietrykowska, Paulina Galik, Łukasz Zięba, Piotr Długopolski, Agnieszka Szatanek i Gracjan Sochański otrzymali dyplomy za wyrobienie 150% normy w produkcji dobra. Jak przystało na prawdziwych wolontariuszy, uczniowie rozpoczęli swoje święto od wręczania mieszkańcom Piławy Górnej, opracowanych przez siebie, recept na udane święta. Następnie udali się do schroniska Azyl, do którego, jak co roku,  zawieźli karmę, zgromadzoną podczas akcji szkolnej – Pomóż pieskom przetrwać zimę. Wieczorem wolontariusze integrowali się podczas uroczystej kolacji w restauracji Rodos, w Dzierżoniowie. Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania tegorocznych działań SKW. Wszystkim wolontariuszom życzymy uśmiechu i wytrwałości w działaniach.