Wzrost jakości edukacji szkolnnej. Pliki do pobrania.

Nauczyciel Piława Górna – Deklaracja uczestnictwa w projekcie Nauczyciel Piława Górna – Formularz rekrutacyjny Nauczyciel Piława Górna – Oświadczenie kandydata Oświadczenie uczestnika projektu uczeń_nauczyciel_rodzic-opiekun – Piława Górna(2) Oświadczenie uczestnika projektu uczeń_nauczyciel_rodzic-opiekun – Piława Górna(3) Oświadczenie uczestnika projektu uczeń_nauczyciel_rodzic-opiekun – Piława Górna Regulamin rekrutacji Dzierżoniów_Piława Górna Rodzic_opiekun Piława Górna – Deklaracja uczestnictwa w projekcie Rodzic_opiekun Piława…Continue reading Wzrost jakości edukacji szkolnnej. Pliki do pobrania.

ŚWIĄTECZNA KLASA

Samorząd Uczniowski po raz kolejny organizował  konkurs na „świąteczny wystrój klas”. Wszystkie klasy w pełni zaangażowały się w ustrojenie swoich gabinetów.  Komisja konkursowa przydzieliła nagrody dla wszystkich biorących udział w konkursie. Dziękujemy za zaangażowanie i niepowtarzalny wystrój.