XXI Przegląd Mini Listy Przebojów

27 kwietnia 2023 roku nad Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej ponownie zaświeciło rozśpiewane słońce.                    Tego dnia wystartowała kolejna edycja- XXI Przeglądu pn . „Mini Lista Przebojów”.            W imprezie brały udział placówki zajmujące się edukacją, wychowaniem i opieką osób niepełnosprawnych intelektualnie. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, rodzice, opiekunowie, dzieci i młodzież.                                                                                          Na scenie gościliśmy artystów z przedszkoli integracyjnych oraz placówek z powiatu dzierżoniowskiego, ząbkowickiego, świdnickiego i górowskiego.                                              Uczestnicy prezentowali się w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej.                      W prezentacjach indywidualnych wzięło udział 11 osób, a w zespołowych 12 reprezentacji. Swoje umiejętności taneczno-muzyczne przedstawili uczniowie naszej placówki.                                                                                                                                      Wszyscy artyści byli doskonale przygotowani i przedstawili różnorodny repertuar. Jak co roku zadziwili nas swoimi strojami, charakteryzacją oraz śpiewem.                                          Aula naszej placówki wypełniona była po brzegi. Była wspólna zabawa, poczęstunek, śpiew i taniec. Każdy z uczestników został nagrodzony i zabrał ze sobą moc wrażeń.            Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku.