XVIII PRZEGLĄD MINI LISTY PRZEBOJÓW JUŻ ZA NAMI

Jak co roku, dnia 24 kwietnia 2018, w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej odbył się XVIII Przegląd Mini Listy Przebojów.

W imprezie brały udział placówki zajmujące się edukacją, wychowaniem i opieką osób niepełnosprawnych intelektualnie. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, rodzice, opiekunowie, dzieci i młodzież.

Po raz drugi swoje zdolności artystyczne prezentowali wychowankowie przedszkoli integracyjnych z powiatu dzierżoniowskiego.

Ponownie gościliśmy naszych czeskich przyjaciół z partnerskiej szkoły w Lanskroun, również swoją obecnością zaszczycili nas uczniowie z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Krakowie, którzy po raz pierwszy na naszej scenie przedstawili swoje wokalne i taneczne umiejętności.

Uczestnicy mogli zaprezentować się w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej. W prezentacjach indywidualnych wzięło udział 14 osób, a w zespołowych 15 reprezentacji.

Przegląd urozmaicili uczniowie naszego ośrodka prezentując układ taneczny z kapeluszami do utworu „Vabank”, ale największą furorę zrobił Teatr Dużych, czyli grupa rodziców naszych uczniów i pracowników, który wystąpił w piosence zespołu Video pod tytułem „Idę na plażę”.

Wszyscy artyści byli doskonale przygotowani i przedstawili różnorodny repertuar. Aula naszej placówki wypełniona była po brzegi. Wspólna zabawa, poczęstunek, śpiew i taniec wypełniły mury naszego ośrodka. Każdy z uczestników został nagrodzony i zabrał ze sobą moc wrażeń.

Do zobaczenia za rok, na kolejnej edycji Mini Listy Przebojów.