OPOWIEŚCI Z USTRONIA MORSKIEGO

W dniach 22-28.09.2019 roku uczniowie z naszej szkoły byli na  wycieczce w Ustroniu Morskim. Dzieci korzystały z uroków nadmorskiego miasteczka: spacery po plaży, jazda na gokardach, smakowanie pysznych gofrów, wizyta w Aquaparku, miasteczku westernowym to tylko niektóre z atrakcji wyjazdu. Młodzi podróżnicy odwiedzili także Kołobrzeg, gdzie udali się w rejs statkiem i zwiedzili Muzeum Figur Woskowych. Zdrowe, morskie ryby dawały uczniom siłę na wieczorne dyskoteki i sportowe zabawy na świeżym powietrzu. Po sąsiedzku udało nam się spotkać ze strażakami ochotnikami, bo zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie. Wyjazd odbył się w ramach projektu Kulturka i był dofinansowany ze środków Powiatowego Grantu Oświatowego.