Dnia 20 marca 2024 roku, mieliśmy przyjemność gościć w naszym ośrodku przedstawicieli Policji. Nasi goście zapoznali nas z konsekwencjami przywłaszczania sobie cudzej własności. Ponad to przypomnieli nam jak należy bezpiecznie korzystać z internetu            i telefonów komórkowych.

Bardzo dziękujemy za spotkanie.

Dnia 21.03.2024 w naszej placówce odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski poezji ks. Jana Twardowskiego, Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Uczniowie naszej szkoły oraz uczestnicy WTZ chętnie wystąpili przed społecznością szkolną, prezentując swoje umiejętności recytatorskie.

Konkurs uświetniły występy szkolnej grupy tanecznej „Zielona wstążka” oraz uczniowie klasy I-III, którzy zaprezentowali utwór muzyczny metodą Batti Strauss. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni i otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.