XV Turniej Warcabowy o Puchar Dyrektora Placówki

Już po raz XV odbył się w naszej szkole Turniej Warcabowy o Puchar Dyrektora Placówki. Mecze rozgrywane były w dwóch dniach, 09.03.2023 r. odbył się turniej w kategorii OPEN, a 10.03.2023 r. uczniowie rozgrywali mecze w kategorii JUNIOR. Po dwóch dniach zmagań i sportowej rywalizacji wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach:    Zwycięzcami w kategorii JUNIOR zostali:                                                                                              I miejsce – Adam Nowotny                                                                                                                   II miejsce – Filip Wachowiak                                                                                                               III miejsce – Tomasz Cemka – Wojewoda                                                                            Zwycięzcami w kategorii OPEN zostali:                                                                                                  I miejsce – Emil Mielczarek                                                                                                                  II miejsce – Martyna Bartuś                                                                                                                III miejsce – Konrad Kruk                                                                                                           Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki. Osoby, które stanęły na podium zostały nagrodzone medalami, nagrodami rzeczowymi, dyplomami oraz słodkimi upominkami. Celem turnieju warcabowego było kształtowanie właściwej postawy w sytuacji sportowej rywalizacji oraz kulturalnego zachowania wobec przeciwnika, a także rozwijanie logicznego myślenia. Podczas turnieju panowała serdeczna atmosfera, zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zapraszamy za rok.