KOTY

24 stycznia odbyły się kolejne zajęcia z udziałem zwierząt domowych, w ramach projektu „Przyroda – poznajemy, lubimy, chronimy”. Tym razem odwiedziły nas piękne rasowe koty: Aslan, Denis i Timon. Dzieci mogły nie tylko głaskać i przytulać wspaniałe koty, ale także dowiedzieć się jak należy prawidłowo o nie dbać. Pani Sylwia, właścicielka kotów, przedstawiła rodowody swoich zwierzaków, a także wyjaśniła jak dba o nie, aby były zdrowe, czym je karmi oraz jak pielęgnuje ich sierść. Podczas zajęć dzieci poznały również rasy kotów oraz wiele ciekawostek z ich życia. Niektóre z nich wszystkich zaskoczyły. W ramach zabawy dzieci mogły upodobnić się do kotów poprzez malowanie twarzy oraz wykonanie zdjęć na tle szablonu kota. Zwierzęta, swoją obecnością ponownie potwierdziły, że dzieci je kochają i doskonale czują się w ich towarzystwie.