OK ZAJĘCIE BIBLIOTECZNE DLA GRUP WYCHOWAWCZYCH W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE

Składanie życzeń, wirtualne ubieranie choinki, odświętne nakrywanie do stołu, wesołe kolędowanie, samodzielne wykonanie prezentów z masy porcelanowej, dekorowanie pachnących pierników, współpraca koleżeńska, poznanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, zastosowanie metodników, elementy odwróconej lekcji, samodzielne układanie celu i kryteriów sukcesu – tak grupy wychowawcze spędziły popołudnie 16 grudnia 2021 roku, na zajęciach bibliotecznych z elementami oceniania wspierającego rozwój ucznia.

NASZA SZKOŁA W ITEATRZE

Telewizja Polska zaprosiła szkoły do Internetowego Teatru na transmisję przedświątecznego spektaklu. 16 grudnia, poprzez łącza internetowe, dołączyliśmy do prawie sześciuset szkół, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu. W zaimprowizowanym „TEATRZE NA SCHODACH” mogliśmy, prosto z desek łomżyńskiego Teatru Lalki i Aktora, obejrzeć przedstawienie „Skąd Mikołaj wie?”.

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia odkryliśmy tajemnicę Świętego Mikołaja – Lekarza Zabawek. Spektakl uświadomił nam, że w święta nawet zniszczone zabawki mogą otrzymać drugie życie i sprawić uśmiech na dziecięcej twarzy.