TO JUŻ WSPOMNIENIE. KOLEJNY PRZEGLĄD MLP ZA NAMI

26 kwietnia 2021 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej rozpoczął się Szkolny Przegląd Mini Listy Przebojów pod hasłem „Wiosna ach wiosna”.

Ze względu na sytuację pandemiczną w kraju impreza trwała od 26 do 29 kwietnia 2021 zgodnie z zasadą DDM.

Na scenie ośrodka występy prezentowały wszystkie klasy, grupy wychowawcze oraz uczestnicy WTZ. Wystąpili także uczniowie należący do zespołu tanecznego naszej placówki „Zielone wstążki”.

Było bardzo gorąco i kolorowo. Wszyscy bawili się w scenerii wiosennej z wiosną na ustach i w ciele. Była fotobudka Mini Listy Przebojów oraz poczęstunek.

Wszystkie występy zostały nagrodzone na podsumowaniu przeglądu 29 kwietnia, a złoty mikrofon został przekazany pani dyrektor, aby w przyszłym roku ponownie można było rozpocząć przegląd.

Impreza została zorganizowana dzięki dofinansowaniu z Powiatowego Grantu Oświatowego. Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Podróż w dorosłe życie, które pozyskało środki finansowe z budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych oraz z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia ze środków PFRON.