WIELKIE TALENTY NASZYCH UCZNIÓW

W okresie wielkanocnym nasi uczniowie brali udział w wielu konkursach. Prace młodych artystów, nie tylko na nas, wywarły ogromne wrażenie. Uczniowie udowodnili, że warto wierzyć w siebie, rozwijać swoje pasje i cieszyć się sztuką. W konkursie „Pisanki, kraszanki i inne wielkanocne niespodzianki”, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 10 we Wrocławiu, Dawid Mikucki zajął II miejsce, a Daria Szatanek III miejsce. W „Wielkanocnym konkursie palm i pisanek” Miejskiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Piławie Górnej, palma Klaudii Przybysławskiej otrzymała I miejsce, pisanka Jana Szóstki II miejsce, a wyróżnienia otrzymali: Gracjan Sochański, Wojtek Sądej, Bogusława Boczula. Świetlica szkolna za grupowe wykonanie palmy otrzymała wyróżnienie dyrektora MOKiBP. Kolejne sukcesy odnieśli uczniowie w „Wirtualnym konkursie ozdób wielkanocnych”, organizowanym przez Starostę Dzierżoniowskiego. Wśród najmłodszych artystów, Nikolas Gorgol zajął I miejsce. Praca Klaudii Przybysławskiej zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VIII.