ŚWIATOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

Dnia 07.12.2020 obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Wolontariusza. Odznakę wolontariusza roku, przyznawaną przez Szkolny Klub Wolontariatu Dobre Duszki w porozumieniu z wychowawcami klas, otrzymali: Julita Porębska, Arek Pituła, Kacper Gazda, Aleksandra Długopolska, Klaudia Przybysławska, Daria Tobiasz, Dominik Bazan, Marlena Brodowska i Teresa Rogalska. Szczególne wyróżnienie Dobre Duszki przyznały Darii Szatanek, za wprowadzenie nowej uczennicy w zasady obowiązujące w szkole i grupie wychowawczej, absolwentkom, przebywającym w grupach wychowawczych: Agnieszce Szatanek i Paulinie Galik za pomoc w dbaniu o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pandemii oraz Klaudii Przybysławskiej, która z ochotą, pomaga koleżance z grupy wychowawczej. W naszej szkole codziennie obserwujemy miłe gesty i pomoc koleżeńską. Cała społeczność szkolna chętnie angażuje się w akcje organizowane przez Szkolny Klub Wolontariatu. Wolontariuszom roku 2020 serdecznie gratulujemy.