WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Jak każdego roku, 30 września, odbyły się w naszej placówce demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosowali uczniowie i pracownicy placówki. Poprzez udział w wyborach, które organizowane są w ramach akcji „Samorządy mają głos” i programu SZKOŁA DEMOKRACJI, kształtujemy u naszych uczniów kompetencje kluczowe – społeczne i obywatelskie.

Wszystko przebiegło zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w placówce w związku z wystąpieniem epidemii COVID -19.

KONKURS RECYTATORSKI

29 września 2020 roku odbył się w naszej placówce „Szkolny Konkurs Recytatorski poezji ks. Jana Twardowskiego, Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”.  W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz dzieci objęte Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju Dziecka. Konkurs uświetniły występy uczniów klas młodszych oraz zespołu z Warsztatu Terapii Zajęciowej „WuTeZiaków”.   Impreza odbyła  się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w placówce w związku z wystąpieniem epidemii COVID -19.

Ze względu na panującą pandemię, konkurs nie odbył się w zaplanowanym terminie (marzec 2020 roku). Uczniowie jednak mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich on – line, w maju 2020 roku. Relację z tego wydarzenia zamieściliśmy na stronie internetowej ośrodka.