MALI SUPER BOHATEROWIE

Dnia 03.12.2019 roku najmłodsi uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w XV Paraolimpiadzie w Dzierżoniowie. Zawody rozpoczęły się od zapalenia znicza olimpijskiego. Następnie dzieci brały udział w konkurencjach sportowych: bieg slalomem, toczenie piłki, jazda na desce, bieg z taczką, turlanie po materacu i przekazywanie piłeczek. Impreza, jak co roku, organizowana jest w Dniu Osób Niepełnosprawnych i jej hasłem przewodnim było: I Ty Możesz Zostać Super Bohaterem. Wszyscy sportowcy, dumni ze swoich osiągnięć, z uśmiechem odbierali medale i termiczne kubki. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę. Wszystkie dzieci utwierdziły się w przekonaniu, że są wyjątkowe i zasługują na tytuł Super Bohatera.