ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

W przeddzień Święta Edukacji Narodowej, 13 października, w naszej placówce odbyła się uroczystość z tej okazji. Uczniowie przygotowali występ artystyczny. Chłopcy zaprezentowali się na scenie w tańcu, a dziewczęta w scence o chorym nauczycielu. Było naprawdę zabawnie. Wszystkich zebranych zaskoczyły wyrecytowane wierszyki ułożone dla  każdego  pracownika, indywidualnie.  Pani dyrektor  złożyła życzenia wszystkim pracownikom oraz podziękowała im za wielkie zaangażowanie i pracę.

Kolejny raz, w tym uroczystym dniu przyjaźnie i wesoło przyjęliśmy do naszej społeczności nowych uczniów, którzy rozpoczęli naukę we wrześniu.  Uczniowie z dużym zaangażowaniem  i dzielnie wykonywali przygotowane zadania, które nie były łatwe.  Wszyscy doskonale zdali egzamin. Uczniowie złożyli ślubowanie, a następnie Pani dyrektor  dokonała pasowania  ich na uczniów naszej szkoły, wręczyła im dyplomy i upominki.