JASEŁKOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK JUŻ ZA NAMI!

W dniach od 14 do 17 grudnia 2020 r. odbył się w naszej placówce  jasełkowy przegląd kolęd i pastorałek. Uczniowie każdej klasy przygotowali z tej okazji wybraną kolędę, którą wspólnie zaśpiewali. Można było również przebrać się w jasełkowe stroje i wystąpić na scenie w auli. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików z tego wydarzenia.

Świąteczny czas…….

Czwartek, 17 grudnia, to dzień uroczystych wigilii. W tym roku szkolnym, ze względu na pandemię, odbyły się one w innej, niż dotychczas  formie. Każda klasa przygotowała wieczerzę wigilijną w swoim gronie. Były tradycyjne potrawy, życzenia, opłatek a także wspólne kolędowanie. Ten szczególny dzień wszyscy spędzili w miłej i przyjaznej atmosferze. Nie zabrakło oczywiście prezentów pod choinką, które w tym roku dostarczyła Kompania Górnicza – Piława Górna.

Życzymy wszystkim Wesołych i Zdrowych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

SOSW Piława Górna