WESOŁO GRA LOKOMOTYWA, NA WAKACJE WSZYSTKICH WZYWA…

Dnia 24 czerwca 2022 roku w naszej placówce odbył się uroczysty apel, który zakończył pracowity rok szkolny. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie świadectw, dyplomów i nagród dla wyróżniających się uczniów.  Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy w konkursie na najsympatyczniejszego ucznia otrzymali największą ilość głosów: Weronika Tobiasz i Tomasz Cemka – Wojewoda. Jedna z najmłodszych klas w naszej szkole odebrała puchar oraz otrzymała tytuł Super Kulturalnej Klasy. Podczas uroczystości pożegnano absolwentów, którzy ukończyli Szkołę Podstawową oraz Szkołę Przysposabiającą do Pracy.

Nie zabrakło podziękowań dla rodziców, którzy przez cały rok wspierali wychowawców i nauczycieli. Miłym akcentem uroczystości była projekcja filmiku promującego działalność placówki w sferze terapeutycznej. Było dużo radości i wzruszeń, nie mogliśmy się rozstać, jednak nadszedł czas na wypoczynek