KREATYWNE WTORKI Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ – CZĘŚĆ 2.

Pisanki zdobione lakierem do paznokci: Do wykonania zadania potrzebne będą: łyżka, ugotowane jajka, ręcznik papierowy, lakiery do paznokci, pojemnik z zimną wodą. Wlej lakiery do pojemnika z wodą.     Włóż jajko do wody, obracaj je łyżką i wyjmij. Miłej zabawy!!!. Przygotowałam dla Was linki do piosenek wielkanocnych, aby przygotowania do świąt upływały szybko i miło.…Continue reading KREATYWNE WTORKI Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ – CZĘŚĆ 2.

ZDALNE NAUCZANIE KLASY V, VI, VIII

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA EDB kl.VIII FIZYKA Fizyka JĘZYK POLSKI J. PLOSKI KL. VIII J. POLSKI KLV, VI JĘZYK ZNGIELSKI J.ANGIELSKI KL.V, VI, VIII MATEMATYKA Matematyka dla Klaudii i Rafała na wtorek 7.04 matematyka kl.6 wtorek 7.04 matematyka kl.8 wtorek 7.04 PLASTYKA Plastyka V Plastyka VI TECHNIKA Technika kl.V Technika kl.VI Technika kl.VIII RELIGIA rel V…Continue reading ZDALNE NAUCZANIE KLASY V, VI, VIII