„NIECH KOLĘDA SERCA BUDZI, BOGU CHWAŁA POKÓJ LUDZIOM…”

Dnia 17.01.2020 r. z Wizytą Duszpasterską przybyli do nas księża z naszej parafii. Spotkanie odbyło się w auli w klimacie przeżywanych nadal Świąt Bożego Narodzenia. Po wspólnie odmówionej modlitwie ksiądz pobłogosławił wszystkich oraz sprawdził zeszyty do religii. Radosną chwilą było śpiewanie kolęd, a na koniec każdy z obecnych uczestników spotkania otrzymał poświęcony obrazek.

RODZINNA OLIMPIADA SPORTOWA „ Z PIŁKĄ DLA PAPIEŻA”

17 stycznia 2020 r. odbyła się w naszej szkole Rodzinna Olimpiada Sportowa „ Z piłką dla papieża”, w ramach projektu „ Depczemy Świętemu po piętach”. Na sali gimnastycznej uczniowie z klasy p. Magdy wraz ze swoimi bliskimi uczestniczyli w zajęciach sportowych, by uczcić obchody 100. rocznicy urodzin naszego papieża, św. Jana Pawła II.             Wszyscy uczestnicy […]