SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Nasi uczniowie wzięli udział w X Powiatowym Konkursie Plastycznym nt. uzależnień i cyberbullyingu organizowanym przez Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu pod hasłem „ Po sieci serfuję i nie hej tuję”. Główną ideą było podniesienie poziomu wiedzy młodzieży na temat zagrożeń związanych z uzależnieniami oraz konsekwencjami stosowania przemocy w mediach społecznościowych.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 5 czerwca 2019 roku.
Plakaty naszych uczniów zdobyły wysokie miejsca:

I miejsce – Agnieszka Szatanek – opiekun Iwona Wermińska

II miejsce – Patryk Jaśkiewicz- opiekun Alicja Borkowska

Gratulujemy zwycięzcom

SPOTKANIE W SALONIE SAMOCHODOWYM FIAT BOGUSZ

W ramach programu „Integracja przez wspólne kształcenie zawodowe”, 6 czerwca 2019 roku, chłopcy ze szkoły podstawowej mieli okazję zobaczyć salon samochodowym FIAT BOGUSZ w Dzierżoniowie. Właścicielka salonu Pani Alicja Bogusz –Smolak  oprowadziła nas po całym obiekcie i zapoznała z usługami, które oferuje ta firma. Pan Leszek przybliżył nam pracę mechaników samochodowych. Na koniec obejrzeliśmy nowe auta w salonie.

Spotkanie było interesujące i  pouczające. Bardzo dziękujemy Pani Alicji za możliwość zapoznania się z pracami wykonywanymi w warsztacie mechanicznym.