BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły dostarczający im wielu przeżyć i radości.

Dnia 10.01.2019 roku w klasach I-IV szkoły podstawowej odbył się bal karnawałowy pod nazwą „W świecie zawodów”.

Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie.  Dzieci przebrane były za przedstawicieli różnych zawodów, na korytarzu można było spotkać: policjantów, strażaków, fryzjerkę, kosmetyczkę, kucharza, lekarzy, hydraulika, murarza, mechanika samochodowego, modelki, tancerkę, lotnika i marynarza.

Bal rozpoczął się wielką prezentacją strojów. Później odbyły się tańce przy rytmach wesołej muzyki, przeplatane zabawami oraz konkursami, zwycięzcy byli nagradzani cukierkami oraz balonikami. W trakcie zabawy karnawałowej był również poczęstunek. Dzieci miały również możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Bal był kolejną okazją do miłego  spędzenia czasu przez dzieci ze swoimi wychowawcami.