WYGRANI W KONKURSIE REGIONALNYM

Uczniowie naszej placówki brali udział w regionalnym konkursie pn. ‘”Bożonarodzeniowe dekoracje stołu” organizowanym przez Szkołę Branżową I stopnia nr 14 we Wrocławiu. Dnia 19 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. I tak: Bartosz Szczucki zdobył I miejsce w kategorii szkół podstawowych – opiekun p. Iwona Wermińska Agnieszka Szatanek zdobyła I miejsce…Continue reading WYGRANI W KONKURSIE REGIONALNYM

RODZINNIE, ŚWIĄTECZNIE I RADOŚNIE.

Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w roku, czas dla najbliższych i przyjaciół. Szczególnie radosny, pełen dobrych uczuć, tradycji, pachnący piernikiem i choinką. W atmosferę świąt wprowadza nas uroczysta kolacja wigilijna. Coroczne  spotkania wigilijne są również tradycją naszej placówki i stanowią bardzo ważny element wspólnego przebywania ze sobą. Taka szczególna uroczystość odbyła się 18 grudnia. Przy…Continue reading RODZINNIE, ŚWIĄTECZNIE I RADOŚNIE.