W naszej szkole atrakcje mikołajkowe rozpoczęły się już 5 grudnia po południu.

W tym dniu byliśmy współorganizatorem „8 Biegu Mikołajkowego”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Piławie Górnej. Celem imprezy była integracja oraz wspólna zabawa dzieci pełnosprawnych z niepełnosprawnymi naszego miasta. Jak co roku nie zabrakło atrakcji sportowych, plastycznych. Każdy uczestnik otrzymał ozdobę bożonarodzeniową i słodki upominek.

6 grudnia od samego rana gościliśmy w naszej szkole Mikołaja i Mikołajkę, którzy częstowali wszystkich słodkościami.

O godzinie 13.30 ponownie odwiedził nas Święty Mikołaj, który przybył ze Starostwa Powiatowego w Dzierżonowie z ogromnym worem prezentów, a także ze swoją poduszką, aby zamieszkać razem z dziećmi w grupie wychowawczej.

W piątek 7 grudnia w ramach projektu ” KULTURKA” odbył się mikołajkowy wyjazd do restauracji ” RODOS” w Dzierżoniowie – AKCJA – ATRAKCJA. Było smacznie i kulturalnie.

W sobotę 8 grudnia oglądaliśmy w MOK-u spektakl ” Mikołajki- Zapominajki” w wykonaniu krakowskiego Teatru w Ruchu. Odbyło się również spotkanie z Mikołajem.

9 grudnia nasza drużyna harcerska uczestniczyła w spotkaniu mikołajkowym dla drużyn Nieprzetartego Szlaku zorganizowanym przez ZHP oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śl. Uczestnicy oglądali przedstawienie teatralne pt.” Pingwin Pik- Pok” w wykonaniu Teatru Lalek z Wałbrzycha, a następnie brali udział w zajęciach plastycznych, muzycznych, sportowych na hali sportowej słonecznej. Zabawy uświetniła wizyta Mikołaja oraz prezenty wręczone wszystkim uczestnikom.

Dziękujemy Mikołaju za wszystkie prezenty.

Do zobaczenia za rok.