PROJEKT „PAMIĘTNIK PODRÓŻNIKA”

Od 26.02.2018 do 23.03.2018 roku uczniowie naszej placówki uczestniczyli w projekcie pn. Pamiętnik podróżnika. Celem projekty było:  poznanie ciekawych miejsc w Polsce. Uczniowie wykonywali prace przedstawiające miejscowość / miejsce, które chcieli przedstawić społeczności szkolnej. Dodatkowym elementem projektu było zaplanowanie wycieczki do miejsca, które zaprezentowano w projekcie oraz opracowanie jej kosztorysu. Prace plastyczne przygotowane w różnorodnych technikach (fotografia, collage, techniki mieszane płaskie) podziwialiśmy na wystawie w kwietniu i maju. Projekt edukacyjny został przygotowany przez Panią Iwonę Wermińskią i Pana Marka Kowalskiego. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział.